Praca w AngliAktualizacja ofert : 16.04.2014


W dalszym ciągu pilnie poszukujemy Tapicerów do pracy w Anglii, posiadamy sporo ofert pracy. Warunki są zależne od danego doświadczenia potencjalnego pracownika.

Operator Koparki

Zatrudnię operatora koparki do pracy w Anglii (Eastbourne ) . Wymagane 4 lata doświadczenia i podstawowa znajomość j.angielskiego. Zapewniamy zakwaterowanie nieodpłatne. Stawka tygodniowa 500 F, 40 h/tygodniowo + extra hours. Praca od zaraz. CV w j.angielskim oraz polskim proszę przesyłać na wyżej podany adres e-mail. Pozdrawiam
Opieka nad końmi


Witam. Przyjmę do pracy Panią interesującą sie końmi, praca jest w szkółce jeździeckiej polegająca na opiece nad końmi. Wymagana dobra znajomość j.angielskiego, darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie. CV proszę wysyłać na adres email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w j.polskim oraz angielskim. Miejsce pracy Anglia ( Lincolnshire )

Sprzątaczka


Witam. Zatrudnię Panie do sprzątania domów jednorodzinnych w Anglii ( Londyn ) praca jest od zaraz. Wymagane doświadczenie min rok. komunikatywna znajomość j.angielskiego, zapewniamy zakwaterowanie 50 F/tyg w tym WiFi, rachunki,  stawka godzinowa 8 F/h. Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV w j.angielskim oraz polskim na wyżej podany adres e-mail.


Elektromechanik


zatrudnię elektomechanika z uprawnieniami do pracy w Anglii, praca w diagnostyce samochodowej. Wymagana podstawowa znajomość j.angielskiego, doświadczenie poparte dokumentami, znajomość tematu diagnostyki pojazdowej. Wynagrodzenie to 11.20 F/h  zapewniamy zakwaterowanie. Proszę przesyłać CV w j.polskim oraz angielskim na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   Praca w Anglii ( Essex )


Stolarz


Zatrudnię stolarza do pracy w Anglii wykonywanie mebli do jachtów, praca od zaraz. Wymagane doświadczenie, język angielski podstawowy, praca 10 F/h  40/h tygodniowo + nadgodziny.  Anglia ( Alton )Proszę wysyłać CV na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w języku polskim oraz angielskim.Spawacz MIG

 

Witam. Poszukuje dobrego spawacza z uprawnieniami do metody MIG, spawanie rur dodatkowa czynność to obsługa prasy. Praca  w Anlii ( Wales ) j.angielski komunikatywny,  9 F/h , 40/50 h tygodniowo. na początek plus nadgodziny. Zapewnione zakwaterowanie.Proszę zainteresowane osoby o przesyłanie CV na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.Zatrudnię osobę do pracy w fabryce klimatyzatorów

Wymagany własny samochód i podstawowa znajomość j.angielskiego. Dodatkowym obowiązkiem pracownika będzie dowóz do pracy 2-3 osób ( firma gwarantuje zwrot kosztów benzyny z nadwyżką).
Stawka podstawowa 6,31 f/godz ( plus dodatki na auto).
Firma zapewnia przeszkolenie na miejscu.
Zainteresowane osoby proszę o składanie cv w j.polskim i angielskim na dres email naszego biura z zaznaczeniem pozycji na jaką państwo aplikują.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zatrudnię mechaników pojazdów osobowych i ciężarowych.


Wymagane doświadczenie i podstawowa znajomość j.angielskiego. Warunki zatrudnienia ustalane są indywidualnie na podstawie doświadczenia i kompetencji kandydata.
CV w j. polskim i j.angielskim proszę wysyłać na adres email naszego biura z zaznaczeniem nazwy stanowiska.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zatrudnię wykwalifikowanego szewca


Wymagane min. 4 letnie doświadczenie w zawodzie. Warunki zatrudnienia ustalane są indywidualnie na podstawie doświadczenia i kwalifikacji kandydata.
Cv w j.polskim i j. angielskim przyjmujemy pod adresem email naszego biura z zaznaczeniem oferty na którą państwo aplikują.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zatrudnię do pracy w fabryce okien aluminium na różnych stanowiskach


( montaż, produkcja). Wymagane doświadczenie, podstawowa znajomość j.angielskiego.
Zarobki zależne od rodzaju stanowiska.
CV w j.polskim i j. angielskim prosimy wysyłać na adres email naszego biura z zaznaczeniem pozycji na jaką państwo aplikują.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.Zatrudnię wykwalifikowanego zegarmistrza z doświadczeniem

 


Wymagana podstawowa znajomość j.angielskiego. Warunki zatrudnienia ustalane są indywidualnie, zależne od doświadczenia i umiejętnośći kandydata.
Cv w j.polskim i j.angielskim prosimy wysyłać na adres naszego biura z dopiskiem na jaką pozycję państwo aplikują.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.


Naprawa samochodów powypadkowych


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j.polskim oraz angielskim na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  Naprawa samochodów powypadkowych ( auta osobowe, busy, ciężarówki )  , praca w Anglii Hatfield Herdfordshire, blacharka,przygotowanie pojazdu do lakierowania, j.angielski dobry. min 4 lata doświadczenia.


Własna firma w Anglii !!!


Szukamy przedsiębiorczych, zdecydowanych osób ze znajomością języka angielskiego do pracy w charakterze niezależnego opiekuna osób starszych w Anglii. Praca w oparciu o samozatrudnienie.

Gwarantujemy:

- pełną pomoc w rejestracji firmy/ prowadzeniu dokumentacji księgowej /rozliczaniu podatkowym

-stałe zlecenia zapewniane przez firmę(agencję) angielską -współpraca z polskojęzycznym koordynatorem

-pomoc w znalezieniu zakwaterowania

-przed podjęciem pracy pełne informacje/instrukcje/wyjaśnienia w j.polskim i j.angielskim ze strony przyszłego koordynatora

CV w j.polskim i angielskim proszę wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Informacje telefoniczne od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00 pod nr telefonu: 146230440 lub 888756183.

Prosimy o przemyślane zgłoszenia.
Inżynier Elektryk


Zatrudnimy od zaraz inżyniera elektryka do pracy w Anglii . Wymagania: dobra znajomość j. angielskiego, uprawnienia HND lub analogiczne,3 lata doświadczenia, dobra kondycja, znajomość komputera. Oferujemy
zarobki do 14.50 £/godz, pełny etat. Praca polega na montażu i naprawach instalacji elektrycznych na statkach i w biurach, obejmuje podróże służbowe na tereny Europy, Afryki,Wschodu.
CV w j.polskim i angielskim proszę kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , informacje są udzielane pod numerem telefonu 14 6230440, 888756183 w godz 10-18.Tapicer


Zatrudnię na stałe wykwalifikowanych tapicerów do pracy w Melksham, w Angli. Możliwość wyjazdu już do tygodnia czasu. Produkcja obramowań łóżek, sof


Wymagania:

-podstawowy poziom języka angielskiego

-4 letnie doświadczenie w zawodzie


Warunki:

-wysokie zarobki( przedział 500-700 £/ tyg.)

-praca 5 dni w tyg/40 godz tygodniowo

-praca legalna,na prawach angielskich


Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,

lub kontakt telefoniczny Agencja Pracy Natalia 14623 04 40, 888 756 183 w godz 09-18
Opieka

Zatrudnię kobiety do 55 lat. bez doświadczenia , praca przy opiece, wymagany jest j.angielski na poziomie dobrym, umiejętność dobrej komunikacji z ludźmi, wymagane prawo jazdy kat. B,  zapewniany jest pełen trening w zakresie opieki, stawka godzinowa 7,00 £/h  /  8,60 £/h w weekendy ( na start ) .

Praca polega na odwiedzaniu osób starszych i potrzebujących, pomoc  w codziennym życiu. 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt z biurem : 146230440, oraz o przesłanie CV na nasz adres mailowy ( w j.polskim oraz j.angielskim): Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.Stolarz


Poszukujemy stolarzy do produkcji stelaży do sof w Thetford, Anglia.

Stawka: 7.50   £ / brutto/godz. na początek. Mieszkanie zapewnia pracodawca odpłatnie(80 funtów tygodniowo). Praca na prawach angielskich.

Wymagania:


- doświadczenie min. 3 lata

 - język angielski komunikatywny

CV w j. polskim i angielskim prosimy przesyłać na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informacje telefoniczne od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 14.00 pod numerem 146230440 lub 888756183


krawcowa


  Agencja Pracy Natalia pilnie poszukuje krawcowych do pracy w firmie specjalizującej się w  szyciu damskiej/męskiej odzieży wierzchniej( płaszcze, kurtki, marynarki) oraz okryć konnych w  Anglii/Sudbury. Praca stała na min. 6 miesięcy, legalna na warunkach angielskich, od zaraz.

 
Wymagane:

-doświadczenie min 2 lata

 -poziom angielskiego podstawowy.

 - Stawka  6 £/h   na początek.


Mieszkanie zapewnia pracodawca (odpłatnie ok 50-75  £ / tydz). 


Osoby zainteresowane proszę o kontakt z biurem : 146230440, oraz o przesłanie CV na nasz adres mailowy ( w j.polskim oraz j.angielskim): Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Krawcowa ( szycie elementów tapicerskich )


Pracodawca angielski zatrudni 3 Panie do pracy przy szyciu materiału, skóry oraz elementów tapicerskich, praca na  warunkach angielskich, praca stała. 

wymagana:

- minimalna znajomość j. angielskiego 
- min. 5 lat doświadczenia w zawodzie

Zapewniane jest zakwaterowanie 50/60 F tygodniowo,  praca 40 godzin tygodniowo + nadgodzinny, stawka godzinowa 7 £/h.  Miejsce pracy Larling Norfolk


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. polskim i angielskim na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informacje telefoniczne pod numerem telefonu 14 623 0440 lub 888 756 183


Opiekunka małych dzieci


Agencja Pracy Natalia poszukuje kobiety na stanowisko opiekunki małych dzieci w centrum zabaw w Anglii (Somerset).  Praca polega na pomocy podczas posiłków dzieci, myciu stołów, śpiewaniu, graniu z dziećmi, pomocy przy sprzątaniu centrum  codziennie itp.  Stawka to 6.20  £ /godzinę. Praca w wymiarze 40 godzin tygodniowo. Mieszkanie zapewnia pracodawca.

Wymagania:

- min. 2 lata doświadczenia

- osoba musi mieć ukończone 18 lat

- j. ang. – poziom dobry

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. polskim i angielskim na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informacje telefoniczne pod numerem telefonu 14 623 0440 lub 888 756 183


Operator Maszyny EREMA ( recykling )


Agencja Pracy Natalia poszukuje operatora wytłaczarki do folii lub doświadczonego operatora maszyn do recyclingu Erema w Anglii (Somerset).  Dodatkową zaletą jest możliwość prowadzenia wózka widłowego. Praca stała, na warunkach angielskich.  Stawka początkowa to 6,5  £/ godzinę. Płacone tygodniowo + premie. Praca w wymiarze 48 godzin tygodniowo ( możliwe nadgodziny).

Wymagania:

- min. 1 rok doświadczenia

- znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. polskim i angielskim na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informacje telefoniczne pod numerem telefonu 14 623 0440 lub 888 756 183


Blacharz samochodowy


Poszukujemy pięciu blacharzy samochodowych do pracy w angielskim zakładzie blacharskim. Warunki pracy : podstawowa znajomość j.angielskiego,  minimum 4 lata doświadczenia, jednym z warunków jest posiadanie własnych narzędzi do wykonywania pracy lub możliwość odkupienia ich od pracodawcy ( na raty ) zapewniamy zakwaterowanie odpłatnie 50/65   £/tyg, wynagrodzenie to 10  £/h  po przepracowaniu 3 miesięcy 13  £/h.  Praca 40/60 godzin tyg. możliwe nadgodziny. 

Wylewki betonowe

Zatrudnię fachowców do pracy przy wylewkach betonowych ( maszynowych )  wymagania: 5 lat doświadczenia w zawodzie,  j.angielski dobry,  zapewniamy zakwaterowanie, wiek do 36 lat,  wynagrodzenie 12  £/godz, praca 10/12 godzin dziennie.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na nr, tel: 14 623 0440 lub 888 756 183

CV w j.angielskim oraz polskim na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Balustrady

Poszukujemy doświadczonych pracowników do stawiania balustrad betonowych stawka godzinowa 7,50  £/h. Zapewniamy zakwaterowanie 30 /tyg, praca 50 godzin tygodniowo 5 dni w tygodniu ( możliwe nadgodziny ) wymagane: 4 lata doświadczenia w zawodzie, j.angielski komunikatywny, praca w Yorkshire.

Mechanik/Diagnosta

Zatrudnię mechanika z wykształceniem technik diagnosta samochodowy do pracy w Anglii. Wymagane prawo jazdy kat. B  oraz mile widziane p.j kat. C. Angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie, min. 5 lat doświadczenia,  zapewniamy 18 - 20 tyśięcy F/rok plus bonusy za efektywną pracę w zależności od doświadczenia.


Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na nr, tel: 14 623 0440 lub 888 756 183

CV w j.angielskim oraz polskim na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  w godzinach  0d 9 - 15

Tapicer kierownik zespołu

Poszukujemy doświadczonego Tapicera do kierowania brygadą tapicerów w angielskiej firmie. Wymagana dobra znajomość j.angielskiego, miła osobowość, umiejętność zarządzania zespołem, zdyscyplinowanie oraz znajomość branży tapicerskiej.  Zarobki to 16 - 18 tysięcy £  /rok. Miejsce pracy Londyn.

Wykonywanie podłóg - wylewki - Walia

Zatrudnię 2 osoby do pracy przy wykonywaniu wylewek betonowych w Walia. Wymagane 5 lata doświadczenia, wiek od 20 lat,  wymagana komunikatywna  znajomość j.angielskiego, zakwaterowanie 65 £ /tygodniowo zapewniane przez pracodawcę, stawka godzinowa 12 £/h  praca  60/70 godzin tygodniowo prawo jazdy kat  .B'.  


Sprzątaczka - pokojówka


Zatrudnię Panią w wieku 20-30 lat do pracy w Anglii przy sprzątaniu pokoi hotelowych ( czasem pomoc w kuchni hotelowej ) wymagania to komunikatywna znajomość j.angielskiego, doświadczenie oraz pracowitość. Wynagrodzenie: 6.50 £/h praca 5 dni w tygodniu. Darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz polskim wraz ze zdjęciem na podany wyżej adres e-mail kontakt od pon-pt w godzinach 9-15.


Tapicer Meblowy:

Zatrudnię Tapicera meblowego do pracy w Anglli.  Zakres obowiązków: tapicerowanie mebli biurowych ( obicia skórzane  ) wymagane jest doświadczenie w zawodzie około  4 lata.  Zapewniane jest zakwaterowanie odpłatne  50/75 £ tygodniowo.  Język angielski nie istotny. zarobki:  10 £/h     praca 40/45 godzin tygodniowo czasami dłużej. Zatrudnienie na prawach Angielskich.  Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki pracy.

Informacje telefonicznie udzielamy od pn - pt w godzinach od 9:00 do 14:00 nr. tel. 146230440, 888756783.hafciarz - Anglia

Zatrudnię hafciarza, szwacza do pracy w Anglii ( birmingham ) Praca będzie polegała na wyszywaniu logo oraz motywów na dziecięcych ubrankach. Praca na warunkach angielskich, minimalne doświadczenie 3 lata, zapewniamy zakwaterowanie  odpłatnie od 50/75 £/tydź w zależności od wymogów pracownika, stawka godzinowa  między 6,09  do 6,50 £/h.   Praca od  40  do 50 godzin tygodniowo.  Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Tapicer, szycie skóry:

Poszukujemy doświadczonych tapicerów, którzy potrafią szyć skórę oraz innego typu materiały.  Liczba  miejsc 4,  zapewniane zakwaterowanie  60/70 £/tydź, wymagana podstawowa znajomość j.angielskiego,  zatrudnienie na prawach angielskich, wynagrodzenie między 9 a 11 £/h   w zależności od poziomu doświadczenie. Praca  od 40 do nawet 60  godzin tygodniowo.

Kucharz, Szef Kuchni

Poszukujemy kucharzy z minimum 3 letnim doświadczeniem do pracy w angielskim pubie.  Praca w 3 osobowym zespole.   ( Podawanie obiadów : bagietki, sałatki, ciasta, przystawki, frytki i szynka kolacje: wieczorowe są przystawki, kurczak, baleron, ryby, dobrej jakości podstawowe posiłki ). Wymagana komunikatywna znajomość J.angielskiego.  Zapewniane odpłatne zakwaterowanie ( 50 £/tydź ) Darmowe wyżywienie. Stawka godzinowa 7.50   £/h  na start. praca minumum 8 godzin dziennie  5 dni w tygodniu.

Oferujemy:


Legalną pracę na stałe od zaraz, na warunkach prawa angielskiego z zachowaniem przepisów o urlopach, ubezpieczeniach i innych regulacji. Zakwaterowanie gwarantowane, odpłatne.


Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w języku angielskim i polskim wraz ze zdjęciem - z dopiskiem nazwy stanowiska w temacie, na mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Informacje telefonicznie udzielamy od pn - pt w godzinach od 9:00 do 14:00 nr. tel. 146230440, 888756783.Szwaczki, Krawcowe – Anglia


Poszukujemy doświadczonych szwaczek i krawcowych do pracy w Anglii. Wymagane jest co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana. Stawka godzinowa w zależności od doświadczenia od 7 £  na godzinę.


Oferujemy:


Legalną pracę na stałe od zaraz, na warunkach prawa angielskiego z zachowaniem przepisów o urlopach, ubezpieczeniach i innych regulacji. Zakwaterowanie gwarantowane, odpłatne.


Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim  wraz ze zdjęciem na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Informacje telefonicznie udzielamy od pn - pt w godzinach od 9:00 do 14:00 nr. tel. 146230440, 888756783.


Tapicer samochodowy – Anglia

Poszukujemy Tapicerów z co najmniej 3 letnim doświadczeniem w branży tapicerskiej. Mile widziana jest podstawowa znajomość języka angielskiego. Stawka godzinowa wynosi około 7,5 £ na godzinę na początek.


Oferujemy:


Legalną pracę na stałe od zaraz, na warunkach prawa angielskiego z zachowaniem przepisów o urlopach, ubezpieczeniach i innych regulacji. Zakwaterowanie gwarantowane, odpłatne.


Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim  wraz ze zdjęciem na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Informacje telefonicznie udzielamy od pn - pt w godzinach od 9:00 do 14:00 nr. tel. 146230440, 888756783.
Oferujemy:


Stałą, legalną pracę od zaraz, zgodnie z przepisami Brytyjskimi. Odpłatne zakwaterowanie. Płaca: 8,50 £/h na początek.


Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim  wraz ze zdjęciem na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Informacje telefonicznie udzielamy od pn - pt w godzinach od 9:00 do 14:00 nr. tel. 146230440, 888756783.Agencja Pracy Natalia w Tarnowie

certyfikat agencji pracy 4911

Tel: 888756783

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.agencjapracynatalia.plSzwaczka - Anglia

Poszukujemy doświadczonych szwaczek \ do pracy w Anglii. Wymagane jest co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz umiejętność szycia na „Overlocku”. Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana. Stawka godzinowa w zależności od doświadczenia od 6,08 funtów na godzinę.


Oferujemy:


Legalną pracę na stałe od zaraz, na warunkach prawa angielskiego z zachowaniem przepisów o urlopach, ubezpieczeniach i innych regulacji. Zakwaterowanie gwarantowane, odpłatne.


Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim  wraz ze zdjęciem na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Informacje telefonicznie udzielamy od pn - pt w godzinach od 9:00 do 14:00 nr. tel. 146230440, 888756783.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w języku angielskim i polskim  wraz ze zdjęciem - z dopiskiem nazwy stanowiska w temacie, na mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Informacje telefonicznie udzielamy od pn - pt w godzinach od 9:00 do 14:00 nr. tel. 146230440, 888756783.

Szycie Sukien Ślubnych – Anglia


Poszukujemy pań/panów z doświadczeniem w szyciu i projektowaniu sukien ślubnych (szwaczki, krawcowe) do pracy w Anglii. Wymagane jest co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w szyciu sukien ślubnych wg wzoru, wykonywaniu poprawek oraz szyciu na miarę odzieży ślubnej. Mile widziana, ale nie konieczna znajomość języka angielskiego.


Płaca: od 7,5 £/h na początek.


Oferujemy:


Legalną pracę na stałe od zaraz, na warunkach prawa angielskiego z zachowaniem przepisów o urlopach, ubezpieczeniach i innych regulacji. Zakwaterowanie gwarantowane, odpłatne.


Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim  wraz ze zdjęciem na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Informacje telefonicznie udzielamy od pn - pt w godzinach od 9:00 do 14:00 nr. tel. 146230440, 888756783.